СМАЧНА
без шкоди здоров'ю
ЇЖА
Тренд на здоровий спосіб життя, безумовно, правильний і дуже потрібний. Ми всіляко його підтримуємо й високо цінуємо успіхи всіх, хто дотримується правильного харчування.
Та вважаємо, що говорити слід не лише про правила, а й про винятки! Адже маємо наразі ще одну тенденцію, не таку приємну.
В Instagram відретушовані моделі показують ідеальні тіла, на Facebook ти переглядаєш фото друзів, де вибірково зібрані лише вигідні моменти, і розумієш: всі навколо кращі за тебе, всі займаються спортом, дотримуються режиму дня та правил здорового раціону – з одною лиш тобою щось не так. Цей оманливий скепсис щодо власної персони знайомий, мабуть, кожному.
А надто тим, хто звик діяти, змінюючи власне життя. І ось ти вирішуєш: більше ніяких пончиків, фаст-фуду, і навіть від маминих котлет зі свинини пора відмовитися. Але минає місяць, другий... настає чийсь день народження (святковий день, виїзд на природу з друзями – потрібне підкреслити). І після цього дня ти в розпачі картаєш себе: ну як же так! Відступилася від власних правил, слабачка!

Мільйони жінок так роблять. Тому такими популярними в Google стають запити на кшталт «як схуднути і втримати вагу», «як не зірватися з дієти» та подібні до них.
А тепер робімо висновки. Найпростіший та найочевидніший: з тобою все гаразд! Ти зриваєшся з дієти й нехтуєш правилами здорового харчування лише з однієї причини: бо ти – жива людина! Лише робот із чіткою програмою може робити щось і не схибити ні разу (хоч, направду, і серед роботів тут трапляються винятки). Діяти по-різному в залежності від ситуації, бути емоційною та іноді непослідовною – всі ці якості й роблять тебе людиною! Тож погодься: дивно було б заперечувати власну сутність.

Що ж до харчування, ХХІ століття доводить: надто добре – це теж погано. Надмірна увага до своєї ваги чи раціону дуже швидко перетворюється на манію, коли здоровий глузд поступається місцем азарту. Це вже не про здоров'я і не про безпеку. В усьому важливий баланс!

Ти цілком можеш вести активний та здоровий спосіб життя, але час від часу дозволяти собі смачненьке! Врешті, і жири, і цукор можуть бути корисними для нашого організму. А деколи користь для настрою від споживання улюбленої їжі настільки велика, що можна знехтувати будь-якими правилами, правда ж?
Аби смачна їжа не заподіяла шкоди здоров'ю, варто піклуватися про стан свого шлунку. Саме для цього був створений сучасний та дієвий препарат «Секрепат форте1».

«Секрепат форте1» – комбінований збалансований антацидний лікарський засіб для усунення печії та болю у шлунку.

Цей препарат має очевидні переваги, адже «Секрепат форте1»:
1
діє швидко2 та тривало3, обволікаючи4 стінки шлунку зсередини та підтримуючи рН близько 4,1
2
не лише усуває печію та біль у шлунку, а й активує власні захисні фактори у слизовій оболонці шлунку, що призводить до рубцювання виразок.1
Якщо важка їжа, вживання алкоголю чи кави, паління, надмірні стреси чи інші фактори призводять до появи печії, не зволікай – спробуй «Секрепат форте1»! Жувальні таблетки представлені у двох варіантах: зі смаком анісу та зі смаком м'яти.

«Секрепат» – печії шах і мат!
*Недозволена насолода.
1Повна інформація про лікарський засіб «Секрепат форте» міститься в інструкції для медичного застосування.
2Під «швидким» слід розуміти початок дії карбонату кальцію через декілька хвилин після прийому;
3Під «тривалим» слід розуміти тривалий антацидний ефект гідроксиду алюмінію та трисилікату магнію, згідно з «Клінічна фармакологія лікарських засобів для лікування захворювань органів травлення» – О. О. Яковлева, К. В. Півторак, І. В. Феджага – Вінниця, 2014 р. – стор. 71;
4Під «обволікаючим» слід розуміти обволікаючу дію гідроксиду алюмінію у формі сухого гелю;
Реклама лікарського засобу «Секрепат форте». Перед застосуванням лікарського засобу обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу. Наявні протипоказання та побічні реакції. Виробник ЛЗ «Секрепат форте»: ЛАБОРАТОРІОС АЛКАЛА ФАРМА, С.Л., Іспанія; Проспект Мадрид, 82, Алкала де Енарес, 28802 Мадрид, Іспанія. Заявник: СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел./факс (0432) 52 30 49.
РП МОЗ України: UA/7782/01/01 від 17.01.2018; UA/7783/01/01 від 17.01.2018.
©2019 СУІП ТОВ «Сперко Україна». Всі права захищені. SEC-20190530